Старший викладач творчої майстерні​
Ярослав ПОНОМАРЕНКО
Художник-графік, майстер живопису та малюнку, портретист та пейзажист.
Освіта : Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА) 1999-2005
Досвід роботи 15 років.
 Український митець та діяч, котрий пройшов насичений професійний шлях, випробуваши себе у різноманітних напрямках. В його особистій історії мав місце і монументальний живопис – виконав понад 50 настінних росписів, працював ілюстратором та письменником у журналі, близько 150 картин станкового живопису та графіки знаходяться у приватних колекціях.
 Початкову художнью освіту здобув у Харківському художньому ліцеї, потім навчався у легендарного потужного художника та викладача Михайла Шаповаленка, а згодом закінчив художню академію (НАОМА) та отримав диплом магістра за фахом художник – графік та викладач образотворчого мистецтва.
 Його філософський та аналітичний склад розуму, оптимізм та цікавість до життя постійно штовхають його до пошуку знання та втілення на практиці здобутого, що природнім шляхом спонукає до бажання ділитися з іншими напрацюваннями. 
 Саме тому особливе місце в його житті займає праця викладачем малюнку живопису та композиції, в тому числі у дитячій художній школі, з позиції цікавості до процесу взаємодії з іншими творчими особистостями.
 За роки викладання підготував декількох учнів до успішного вступу у вищі художні заклади.
 Эффективність його системи викладання полягає в тому, що він в першу чергу виходить на особистий індивідуальний рівень взаєморозуміння з учнями, дозує навантаження, враховуючи можливості кожного, акцентує та приділяє увагу до кожної дрібниці, з яких складається повна і цілісна система знань. 
 І як підтвердження цьому, – це його безпосередня любов до максимального ретельного й деталізованного вираження образів у його картинах.