Викладач творчої майстерні
Ольга ГРАБОВСЬКА
майстер живопису, малюнку, графіки, потокового живопису
освіта: Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА) 2004-2010
Присвятила своє життя творчості та пізнанню психології творчості.
Спробувала різні напрямки у мистецтві. У 1996-2004 рр. навчалася у Державній художній середній школі ім. Т.Г. Шевченка. У 2004 р. вступила до НАОМА, у 2010 р. отримала диплом магістра за спеціальністю художник-сценограф театру, кіно та телебачення, дослідник, викладач. З 2006 року учасник Всеукраїнських виставок. 
У 2006 р. працювала художником-постановником у київському театрі ім. Л. Курбаса.
Потім довгий час працювала над створенням більш ніж десяти комп’ютерних ігор у компанії “Big Fish Games” як 2-d художник, художник-концептуаліст та художник по розкадровці.
Після чого віддала перевагу вільному живопису, графіці та розпису готових речей (кастомайзингу). Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії та Німеччини. 
З 2013 року вивчає психологію, займається духовними та тілесними практиками, надає приватні консультації. Не є адептом жодної школи і течії, працює за сучасними дієвими методиками. Відкрила для себе потоковий живопис як інструмент розширення свідомості та самопізнання. Проводить он-лайн курси та живі майстер-класи. Основна ідея і мета – пробудити у людині Творця через практику потокового живопису, надати ключі для звільнення від шаблонів, прийняття відповідальності за власне життя, і, зрештою, допомогти знайти шлях до себе.