пленер та етюди

На свіжому повітрі

головна

Ексклюзивний проект ПЛЕНЕР НА ПОДОЛІ.
Схід та захід сонця з натури!

Милуєшся красою старого Києва? Обожнюєш захід/схід сонця? Завжди мріяв малювати, але все якось воно не той..? Годі вже чекати ідеального моменту. Він ніколи не настане. Гайда з нами малювати етюди на Поділ! Відобрази своє враження на полотні! Знаєш з чого почався найкрасивіший період в мистецтві? З малювання сходу сонця на пленері Клодом Моне. Будь як Моне!

Не знаєш що таке пленер? Це малювання на природі. Ти точно мусиш спробувати! О, я вже чую твої думки: "в мене не вийде..." Ти здивуєшся, наскільки все просто! Ризикни! Знову ці відмазки - "немає часу... немає мольберту, немає фарб..." Агов, ми маємо все, що тобі знадобиться! Просто зателефонуй і скажи: "ХОЧУ ЯК МОНЕ" - і наша команда організує все на найвищому рівні!

Що ми пропонуемо:

Живопис:

вінець образотворчого мистецтва, максимальне вираження будь-якого задуму та рішення його у кольорі, з невід' ємним зв'язком з малюнком та композицією

Композиція:

як наука, котра відіграє ключову роль, щодо втілення вашого творчого задуму у предметному виразі, яка базується на особливостях нашого світосприйняття

Малюнок:

як спосіб відображення структури будь-якої форми, створювання ілюзії об'єму та перспективи на площині

Технологія матеріалів:

наука, котра дає розуміння про спосіб застосування та призначення будь - якого матеріалу, та яка відповідає за якість виконання витвору мистецтва, з метою максимального строку його єксплуатаціі.

Курси разраховані на будь-який рівень Вашої підготовки та майстерності , тому що базуються на единій збалансованій системі викладання малюнку та живопису, котра складається з послідовного осмислення кожної окремої дії, формування цілісного сприйняття процесу і розуміння принципу роботи з будь-якою формою чи предметом. 

Акція

У зв'язку з відродженням студії "Кольорова" та переїздом до нового приміщення, стартує сезон акцій, знижок і загальної програми лояльності!

200грн

ціна заняття

750грн

4 заняття

1350грн

8 занять

У процесі навчання ми дослухаємось до індивідуальних побажань кожного учня, спрямовуємо усі зусилля щоб розкрити особливості вашого таланту, знайти найкращий і эффективний спосіб оволодіння техніками живопису та малюнка на основі вашого  світогляду та з метою формування Вашого унікального творчого стилю.

Сценарій майстер класу

Суть майстер - класу в тому, щоб підготувати цікаві колірні комбінації у вигляді суміші фарб з наповнювачем в декількох варіантах і розлити в зручну тару.

Надалі починається практично чарівне дійство, коли миттєво на робочу поверхню (полотно) виливаються приготовані колірні композиції і які повільно, подібно застиглій лаві, починають своє непередбачуване розтікання по поверхні.  І після цього настає час естетичної насолоди.  У повільному плавному темпі, схиляючи в різні боки полотно, учасники майстер – класу, починають управляти розтікання барвистих шарів, створюючи на поверхні непередбачувані і дивно красиві візерунки та кольорові плями.  Надалі можна внести точкові вкраплення в загальний малюнок можна внести додаткові елементи різними пігментами та іншими матеріалами.  Тут є великий простір для фантазії та нових ідей.

За своїм  ритмом весь процес подібний до медитації, зосередження і максимальне розслаблення одномоментно, повна концентрація на “тут і зараз”, вихід свідомості на вищі рівні сприйняття.
   сценарій:
Ви приходите до нас.  У нас заготовлено невелике полотно, акрилові фарби і необхідні наповнювачі. Та звичайно робочий простір.
  Починаємо заготовляти колірні суміші спільно та паралельно говоримо про техніку виконання.
  Після створення сумішів , виливаємо їх на полотно, кожен в своєму варіанті , виходячи з творчого задуму.
  Починається плавне розтікання і злиття барвистих мас через  маніпуляції зі положенням  полотна по відношенню до горизонтального.
  Отримуємо задоволення від процесу, спостерігаємо за тим, як розгортається барвиста стихія на полотні, граємо з нею до формування цікавих складних візерунків.
  Знову встановлюємо полотно горизонтально і доповнюємо додатковим вливанням пігментів нашу композицію.
  Картина готова, але вимагає завершення процесу полімеризації (застигання і висихання) протягом 2 діб, після чього ви зможете отримати свою унікальну картину і прикрасити нею свій інтер’єр.

Студія надає:

  •   Полотно 40 на 40 (розмір може змінюватися за попередньою домовленістю, з деяким уточненням ціни)
  •   Акрилові фарби
  •   Наповнювачі (ПВА, епоксидна смола, силікон та інші добавки)
  •   Всі необхідні інструменти і ємності для роботи
  •   Всі необхідні умови студійної практики
  •   Фартухи і одноразові рукавички
  •   Кваліфікований супровід і допомогу наших викладачів
  •   Умови для висихання картин