Анонсуємо проведення перших майстер – класів в нашій творчій студії!

Перший майстер - клас під назвою "Зроби фарбу сам", присвячений створенню масляної фарби на основі пігменту і необхідних компонентів власноруч! Виключно hand-made!

В рамках майстер-класу ви отримаєте базову інформацію

про склад масляних фарб, про природу пігментів, про відмінності певних якостей і характеристик пігментів і компонентів, способів їх застосування і призначення в живопису.

А також

завдяки даній інформації Ви зможете самостійно розбиратися у великій кількості художніх матеріалів представлених на ринку, визначати їх якість і уникати зайвих витрат. 

Тому майстер - клас в першу чергу розрахований на прихильників живопису

які хочуть познайомитися з базовими знаннями технології живопису і матеріалів, а також збільшити свою палітру кольорів і навчитися створювати фарби під свої вимоги техніки письма

На практиці отримаєте і випробуєте 5 рецептів створення фарби, включаючи історичні, з відсиланням до епохи Ренесансу!
І найголовніше, що  кожен з учасників отримає по завершенню невелику тубу фарби обраного кольору серед запропонованих (в межах цього заняття робота буде вестися з земляними пігментами), яку він зробить власноруч !

Чекаємо на Ваші заявки щодо участі!

Дату проведення буде анонсовано в міру зацікавленості в участі необхідної кількості бажаючих

оскільки проведення даного майстер-класу пов'язане зі суттєвою підготовкою. Передбачувана тривалість майстер - класу 3-3,5 години, але не менше 3-х. 

вартість

650грн

У вартість включено:

При бажанні отримати і зробити додаткові кольори, вартість кожного складе 150 грн. Даний майстер - клас має потенціал продовження, - можливе проведення другої частини майстер - класу при належному резонансі та зацікавленості, присвячений іншій групи пігментів і компонентів.

Викладач майстер-класу
Ярослав ПОНОМАРЕНКО
Художник-графік, майстер живопису та малюнку, портретист та пейзажист

Залишилися питання? Зателефонуйте нам
+38 (093) 145-36-74  

або залиште заявку на зворотній дзвінок , і ми вам передзвонимо