Майстер-клас

"Art&Wine"

у самому серці Києва на Подолі

"Drink and draw"

Запрошуємо всіх бажаючих на наш ексклюзивний майстер - клас в форматі релакс!

Беріть під руку своїх друзів, колег, коханих або просто приємних серцю людей і приходьте на ексклюзивний майстер-клас в студію майстерності "Кольорова". Ми пропонуємо вам творчо розслабитись. Випити келих вина, ігристого чи сухого і створити картину своїми руками. Пориньте в світ живопису разом із нашим професійним колективом.

Пропонуємо ваше дозвілля зробити яскравіше в найяскравішою студії "Кольорова"! Наповнивши ваш келих, - наповнимо ваш настрій і вихлюпнемо гаму емоцій і настрій на полотно! В першу чергу майстер - клас для тих, хто хоче розслабитися, і наповнитися веселим спілкуванням в процесі малювання! І ми приготували для Вас кілька сценаріїв проведення на ваш вибір.

Сценарій майстер-класу

Завітавши до нас ви отримаєте келих вина чи шампанского, смачні закуски і все для творчого процесу : фарби, мольберт, полотно, пензлі. Професійний супровід наших викладачів створить максимально комфортний процес та дасть можливість в повній мірі насолодитися творчістю та спілкуванням. Ваші полотна поступово наповняться яскравими фарбами. Після такої п'янкої арт- терапії, ви розслаблені, задоволені та веселі, - ваша картина вдалася, як і чудовий майстер-клас!

№1
Fluid-ART

Це однозначно те, що треба для створення гарного настрою і перезавантаження! Вишуканий напій і ця чарівна техніка призводять до несподіваного приємного результату. Творча релаксація вплине так, що у Вас не залишається жодного сумніву в тому, що вечір вдався на славу! Максимально творча атмосфера, веселощі і творчий результат на полотні! - ось девіз цього варіанту.

№1
Fluid-artART

№2
Акріл-ART

№2
Акріл-ART

Завітавши до нас , ви обираєте фото з нашої колекції, для створення картини. Поетапно, під керівництвом викладача робите свою репліку за допомогою акрилових фарб.Так само, ви можете самостійно знайти для себе цікаву репродукцію й, погодивши заздалегідь з нами, працювати з нею. Особливістю даного майстер-класу є те, що ви гарантовано отримаєте завершену картину, яку одразу зможете забрати з собою.

№3
Мастехін-ART

І третій варіант особливо смачний та колоритний! Мастихін - це такий художній шпатель, за допомогою якого ви будете наносити фарбу на полотно. Розсмакувавши келих вина, ми починаємо створювати шедеври за допомогою мастихіна! Це настільки крута жива техніка, яка пробуджує справжній вирій емоцій! Коли ви будете формувати об'ємне зображення відчуєте суцільний захват і незабутні враження!

№3
Мастехін-ART

Вино та закуски

Ми пропонуємо на вибір традиційні вина, декілька видів сиру (Дорблю, Камамбер т.і.) а ще свіжий зі скоринкою багет.
Тисніть "Докладніше" якщо хочете дізнатися більше

1300грн

3-4 години

Перебіг події

Ми пропонуємо Вам на вибір три варіанти проведення майстер - класу, кожен з яких має свою особливість.

№1 Fluid-ART
№2 Акріл-ART
№3 Мастехін-ART

Дегустація передбачає 1-2 келихи вина. Наша мета створити п’янку аРтмосферу, а не втратити здоровий глузд 🙂

Що в келиху?

Ми пропонуємо традиційні вина Шардоне, Савінйон Блан, Мерло, Каберне або ігристі вина (брют,напівсолодке/напівсухе, десертне). Ми надаємо перевагу традиційним винам з так званих "великих винних сортів" перевірених часом.

Що в тарілці?

Пропонуємо найтрадиційніше поєднання,- сир до вина. Ми підготували такі види : Гауда, Дорблю, Едам, Камамбер, Брі, Моцарелла, Фета. Сир ми оберемо в поєднанні до вина, яке ви обрали.

Пропонуємо доповнити фруктами.

Що на столі?

А ви знаєте?, що найкраща закуска для вина – це хліб. Свіжий зі скоринкою багет чи чіабата. Саме хліб здатний не перекрити, а підкреслити тонкий смак і аромат вина.

Пропонуємо доповнити м'ясним,- прошутто або фует.

Записатися на "Drink and Drow"

Викладач майстер-классу
Калерія ЗИКУНОВА
Майстер живопису та малюнку
Контакти