Майстер-клас

у самому серці Києва на Подол

"Fluid art"

головна

Майстер клас
"Fluid art" та "Resin art"

З нашого циклу емоційного мистецтва. Назва говорить сама за себе. Естетика, смак, насолода. Майстер - клас істино для бажаючих отримати естетичну насолоду і створити стильну інтер'єрну картину як елемент декору.

Цей майстер - клас по своїй енергетиці співзвучний самій природі, яка перебуває в нескінченному круговороті, формуючи все нові і нові візерунки життя. Традиційно технічно в такому майстер - класі використовуються акрилові фарби і два варіанти зв'язуючої речовини - наповнювача. В одному випадку це художня епоксидна смола, що дає фантастично глянсову і дзеркальну поверхню (resin art), з можливістю оптичної роботи з кольором. У другому ж, - це особливий медіум, на основі якого поверхню виходить кремовою, емалевою.

Сценарій майстер-класу

Суть майстер - класу в тому, щоб підготувати цікаві колірні комбінації у вигляді суміші фарб з наповнювачем в декількох варіантах і розлити в зручну тару.

№1

Надалі починається практично чарівне дійство, коли миттєво на робочу поверхню (полотно) виливаються приготовані колірні композиції і які повільно, подібно застиглій лаві, починають своє непередбачуване розтікання по поверхні.  І після цього настає час естетичної насолоди.  У повільному плавному темпі, схиляючи в різні боки полотно, учасники майстер - класу, починають управляти розтікання барвистих шарів, створюючи на поверхні непередбачувані і дивно красиві візерунки та кольорові плями.  Надалі можна внести точкові вкраплення в загальний малюнок можна внести додаткові елементи різними пігментами та іншими матеріалами.  Тут є великий простір для фантазії та нових ідей.

№1

№2

№2

За своїм ритмом весь процес подібний до медитації, зосередження і максимальне розслаблення одномоментно, повна концентрація на "тут і зараз", вихід свідомості на вищі рівні сприйняття.
Сценарій:
Ви приходите до нас. У нас заготовлено невелике полотно, акрилові фарби і необхідні наповнювачі. Та звичайно робочий простір. Починаємо заготовляти колірні суміші спільно та паралельно говоримо про техніку виконання. Після створення сумішів , виливаємо їх на полотно, кожен в своєму варіанті , виходячи з творчого задуму.

№3

  Починається плавне розтікання і злиття барвистих мас через  маніпуляції зі положенням  полотна по відношенню до горизонтального.   Отримуємо задоволення від процесу, спостерігаємо за тим, як розгортається барвиста стихія на полотні, граємо з нею до формування цікавих складних візерунків.   Знову встановлюємо полотно горизонтально і доповнюємо додатковим вливанням пігментів нашу композицію.   Картина готова, але вимагає завершення процесу полімеризації (застигання і висихання) протягом 2 діб, після чього ви зможете отримати свою унікальну картину і прикрасити нею свій інтер'єр.

№3

СТУДІЯ НАДАЄ:​

Fluid art

499грн

Resin art

699грн

Ціна майстер - класу залежить від вибору основи для живопису:

Fluid art

Розмір полотна 30 на 30см. - 499 грн.

Розмір полотна 40 на 40 см. - 650 грн.

Resin art

Розмір арт-борду 30 на 30 см. - 699 грн.

Розмір арт-борду 40 на 40 см. - 899 грн.

Записатися на майстер-клас
"Fluid art" або "Resin art"

Викладач майстер-классу
Ярослав ПОНОМАРЕНКО
Художник-графік, майстер живопису та малюнку,
портретист та пейзажист
Викладач майстер-классу
Калерія ЗИКУНОВА
Майстер живопису та малюнку,
портретист та пейзажист.
Контакти