До вашої уваги!
Опитування!

Допоможіть нам, будь-ласка, відповівши на декілька запитань, задля того, щоб ми краще зрозуміли які саме теми будуть вам дійсно цікаві і корисні. А також, щоб ми запрошували кваліфікованих лекторів з тієї чи іншої тематики саме за вашими побажаннями.

Композиція

Що таке композиція, золотий перетин? Що є вибудовою художнього твору яка обумовлена його змістом, призначенням і характером? З білого аркушу й до вищих законів композиції золотого перетину.  Історія її формування з часів наскельних росписів  первісної людини до сучасного мистецтва…

izokurs-zolotoe-sechenie-v-iskusstve-01
unnamed

Історія мистецтв

Розділ мистецтвознавства, який вивчає процес розвитку мистецтва з часів його виникнення до сьогодення . Визначимо тему для ретельної доповіді . Стародавній Рим чи Египет, Франція, Нідерланди чи Італія за часів Відродження, або ж сучасне актуальне мистецтво.

Психологія творчості

Що спонукає людину до творчості? Природня потреба зрозуміти самого себе, реалізувати себе як особистість, отримати постійне джерело натхнення та насолоди? Які засоби реалізації всього цього існують у всесвіті мистецтва?

I Have a Good Idea
unnamed (1)

Перспектива, кольорознавство, анатомія

 Три вагові фундаментальні складові  образотворчого мистецтва. Які закони візуального сприйняття світу та відображення у витворі мистецтва діють? 
 Які закони формування кольорової гами працюють у живописі? 
 Що таке людське тіло очима художника? 

Начерки та скетчі

Скечт як засіб виявити характер та пластику образу, збагатити внутрішню галерею форм та образів художника. 
 Яку роль відіграє скетч в образотворчому мистецтві?
 Яким чином скетч формує певну майстерність митця? 
зображення_viber_2020-02-27_20-19-53
10

Архітектура

Архітектура як явище в історичній ретроспективі. Стилі і їх формування у історичному розвитку. Архітектура як поєднання мистецтва та функціоналу. 

Історія костюма

 Історія костюму від безумовної функції до окремого виду мистецтва. Історична та етнографічна ретроспектива. Стилі та традиції. 

8928127_original
202559ddeb51_1200_1200

Сучасне мистецтво

Сучасне мистецтво – шалений мікс творчості та бізнес індустрії. Напрямки сучасного мистецтва, – вихід за межі традиційного образотворчого мистецтва. Сучасне мистецтво як соціальне явище та сфери його впливу та призначення. Трансформація художника в арт – підприємця.

Виберіть ваш варіант