Курс абстрактного і інтер'єрного живопису

Вітаємо , шановні гості!

З радістю повідомляємо, що ми відкриваємо курси із циклу емоційного мистецтва абстрактного  і інтер’єрного живопису!
 Метою цього курсу є навчання композиції та кольорознавства на найтоншому і детальному рівні, оскільки, в даному випадку, немає заданих реалістичних образів, які в деякому сенсі обмежують, а вірніше зумовлюють характер зображення.  І звичайно ж, в результаті ви навчитеся створювати чудові чуттєві полотна, спираючись на фундаментальні знання.
  Крім цього, ми будемо працювати з різними художніми матеріалами, використовувати складні змішані техніки для досягнення максимального вираження творчої думки!
  Приємною особливістю процесу навчання є те, що з першого заняття ми будемо працювати над створенням повноцінної картини, працюючи в рамках певного завдання композиційного та кольрового.  Спочатку найпростіші, а далі с поглибленням і до самого максимуму. 
 Ми розглянемо такі явища  в композиції і кольорознавстві як: аплікативні плями та їх баланс, статика і динаміка, контраст і нюанс, смислові зони картини, ритми, потоки і рух ритмів, основні і додаткові кольори, хроматичні і ахроматичні кольори, правила змішування кольорів, колірні  відносини, гамма, тональні рішення в кольорі.
   Приходьте на курс, буде дуже цікаво!
   Чекаємо Вас!

Студія надає:

– Затишне приміщення з достатньою необхідному соціальною дистанцією
– всі необхідні матеріали:
  основи для живопису, фарби, пензлі, мастихіни та інше.
– мольберти і всі умови професійної студійної практики
– індивідуальну увагу до кожного учасника і сприяння реалізації його творчої думки
– можливість отримати знання від професійних художників – практиків.
   Курс розрахований на будь-який рівень підготовки.
  Тривалість базового курсу становить 18 занять, курсу Pro – 36

350грн

Разове заняття

5500грн

Базовий (курс становить 18 занять)

9500грн

курс PRO (курс становить 36 занять)

У процесі навчання ми дослухаємось до індивідуальних побажань кожного учня, спрямовуємо усі зусилля щоб розкрити особливості вашого таланту, знайти найкращий і эффективний спосіб оволодіння техніками живопису та малюнка на основі вашого  світогляду та з метою формування Вашого унікального творчого стилю.