Індивідуальний курс
"Без обмежень"

Новий та потужний курс малювання “Без обмежень!” –  курс індивідуального творчого розвитку! Для того, хто бажає отримати найцікавіше та сформувати свій унікальний авторський художній стиль та, можливо, реалізувати себе саме як професійний діяч. Ми зібрали для Вас усі вершки!   

про курс

Курси розраховані на будь-який рівень Вашої підготовки та майстерності , тому що базуються на єдиній збалансованій системі викладання малюнку та живопису, котра складається з послідовного осмислення кожної окремої дії, формування цілісного сприйняття процесу і розуміння принципу роботи з будь-якою формою чи предметом. 
Особливістю занять в цьому форматі є те, що саме Ви обираєте шлях розвитку. Можливо навчатись послідовно, спираючись на класичні завдання, або працювати в форматі майстер – класу. За вашими побажаннями та спираючись на вашу мету, ми і формуємо заняття, пропонуємо ті чи інші технічні рішення та концентрованно доповнюємо теоретичною основою.
 
Взрослая_1
IMG-6101006872e9f6772044459fdad27d60-V

Ви маєте можливість вивчати будь-яку класичну чи альтернативні техніки малювання , або ж їх поєднання. Працювати з натурою чи навпаки втілювати фантазію. Можливо Ви бажаєте створити подарунок для близької людини у вигляді картини чи її портрету? – це і багато іншого можливо саме на цьому курсі в нашій студії малювання. 

Також цей курс для того, хто бажає  в стислий час інтенсивно підготуватися до вступу у ВУЗ та отримати необхідні навички з академічного малюнку, живопису та композиції.

Формат проведення занять, – це малі групи до 3-4х осіб, де кожен працює індивідуально, але  при цьому знаходиться у комфортному творчому середовищі.

IMG-88f8e1d43c05f3a5a8929bf591be89a7-V

200грн

пробне заняття

Пробне заняття дає можливість оцінити роботу викладача, якість викладання матеріалу, відчути атмосферу у студії та зрозуміти чи влаштовують Вас всі умови разом для подальшого навчання на курсі малювання "Без обмежень".

2000грн

4 заняття​

3680грн

8 занять

5280грн

12 занять

У процесі навчання ми дослухаємось до індивідуальних побажань кожного учня, спрямовуємо усі зусилля щоб розкрити особливості вашого таланту, знайти найкращий і эффективний спосіб оволодіння техніками живопису та малюнка на основі вашого  світогляду та з метою формування Вашого унікального творчого стилю.

детальнiше про
курс "Без обмежень"

—Індивідуальну увагу з боку професійних художників – викладачів. Відкриєте для  себе достатню кількість технік та можливостей для втілення ваших задумів.
 
—Вільну програму навчання за Вашими побажаннями. 
 
— Широкий вибір художніх матеріалів для роботи. 
 
— Можливість розвитку у декількох напрямах. 
 
— Навчання у складі маленької групи, до 3-х осіб. 
— оволодієте фундаментальними знаннями будь – якої класичної техніки 
 
—  працювати  олівцями, м’якими матеріалами (вугілля, пастель та інші), фарбами акварельними, олійними, акриловими. Темперою, – за бажанням. 
 
—  міксувати різні художні матеріали в роботі , створювати складі техніки на основі технологічної грамоти. 
  
— самостійно створювати складні композиції, отримавши всі необхідні знання. 
 
— малювати з натури, або ж втілювати сміливо фантазії в композиційні рішення. 
 
— основам академічного малюнку та живопису. 
 
— кольоровознавству 
 
— технології матеріалів
—необхідні умови студійної практики та належну відстань між учнями. 
 
—обладнання: мольберт, стільці, палітри, тощо. 
 
— художні матеріали:
 
фарби акварельні, масляні, акрилові;
основу для живопису ;
олівці, пастель, вугілля для сухої техніки ;
папір для малюнку та акварелі. 
 
— одноразові фартуки, серветки. 

Залишилися питання? Зателефонуйте нам
+38 066 746 4177 

або залиште заявку на зворотній дзвінок , і ми вам передзвонимо

Викладач курсу
Ярослав ПОНОМАРЕНКО
Художник-графік, майстер живопису та малюнку,
портретист та пейзажист
Викладач курсу
Калерія ЗИКУНОВА
Майстер живопису та малюнку,
портретист та пейзажист.
Контакти