Дитяча група

Анонсуємо набір в дитячі групи!

Набір ведеться виключно в малі групи, до 5-ти осіб, з метою дотримання безпечної соціальної дистанції між дітьми і всіх належних умов в період карантину. В нашій студії є все для того, щоб ваша дитина занурилася в творчу атмосферу, захопилась мистецтвом, розвинувши свої здібності, відчув себе творцем! Цікаві завдання, захоплюючий процес і конкурси - все це в повній мірі відбувається в нашій творчій студії майстерності!

про занятия

Наші курси для дітей в першу чергу спрямовані на те, щоб кожна дитина відчула свій творчий потенціал і повірила в себе.
  Програма передбачає максимальне залучення до різних декоративно-прикладних технік з метою створити умови для творчого самовираження і розвитку дрібної моторики. Послідовний перехід до класичних технік малювання та живопису.

Також варто відзначити, що при цьому ми уникаємо шаблонів, не намагаємося закувати дитини в вузькі рамки класичної школи, а в першу чергу орієнтуємося на її індивідуальний погляд на світ, на творчість, підхоплюючи його прагнення, пропонуємо широкий спектр можливостей проявити себе максимально в образотворчому мистецтві.

IMG_20151225_180719
IMG_20151221_192142
 В цілому, можна виділити три напрямки творчості, якими діти будуть займатися.  Це ліплення, декоративно-прикладне мистецтво і малюнок, живопис, композиція, як єдина система цілісного навчання.
   Ліплення якнайкраще сприяє розвитку дрібної моторики, тактильності, вмінню відчувати об’єм в просторі, вмінню структурувати форму.
  Декоративно – прикладне мистецтво так само дуже сприяє розвитку дрібної моторики, розвиває емоційний інтелект, здатність мислити абстрактно.  А також акуратності та вмінню працювати і поєднувати різні за своїми властивостями матеріали.
Основи  живопису, малюнка і композиції в першу чергу сприяють розвитку вміння концентруватися тривалий час, просторового та  образного мислення.  Розуміти і переносити на папір об’ємні предмети, відчувати колір і формувати природну логіку поєднання кольорів, – формувати почуття смаку і гармонії.
  Ми, як художники і викладачі безумовно розуміємо і знаємо ціну таланту, і наскільки дбайливо та уважно необхідно індивідуально працювати з кожним учнем, що і є головною складовою нашої філософії.
IMG_01

Студія надає:

200грн

пробне заняття

На пробному занятті ви разом з дитиною зможете оцінити атмосферу в студії, отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, оцінити роботу і відчути енергетику викладача, а ваша дитина або діти зануритися в світ творчості і захоплюючи провести час!

3000грн

4 заняття​

5600грн

8 занять

7800грн

12 занять

Докладніше

  – Індивідуальну увагу та а підхід до кожної дитини з боку досвідченого викладача;
   – Творчий інтелектуальний розвиток Вашої дитини та отримання необхідних навичок для продовження навчання художньому ремеслу в подальшому на професійній основі.
  – Можливість випестувати і реалізувати талант Вашої дитини.
– Ваша дитина навчиться використовувати різноманітні художні матеріали та створювати цікаві творчі вироби, картини;
  – акуратності, уважності , концентрації тривалій , дрібній моториці , вмінню мислити абстрактно, образно і логічно в творчості одночасно;
  – Розумінню форми, об’ємз, світло-тіні, кольору і колористиці в цілому , вмінню працювати в певному форматі, сформувавши свій унікальний стиль.
  – Всі необхідні і безпечні умови студійної практики для дітей;
  – Необхідне обладнання і базові матеріали для експлуатації та використання;
  – Необхідну соціальну дистанцію і умови в період карантину;
  – Затишне приміщення з творчою атмосферою, сприятливою для розвитку.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам
+38 (093) 145-36-74  

або залиште заявку на зворотній дзвінок , і ми вам передзвонимо

Викладач курсу
Ярослав ПОНОМАРЕНКО
Художник-графік, майстер живопису та малюнку,
портретист та пейзажист
Контакти